rozmiar fontu: A+ A- | wersja kontrastowa | mapa strony

Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego

dla powiatu pabianickiego
e-budownictwo
STRONA GŁÓWNA

Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Pabianicach

ul. Partyzancka 56, 95-200 Pabianice

Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego w Pabianicach poszukuje kandydatów na zastępstwo na stanowisko:

Inspektor ds. budowlanych

czytaj więcej…

Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego w Pabianicach poszukuje wykonawcy robót w ramach wykonania zastępczego. Zakres robót obejmuje rozbiórkę przydomowej oczyszczalni ścieków o wydajności 5m3 na dobę zlokalizowanej na zabudowanej działce w Pabianicach. Szczegółowe informacje pod numerem telefonu 42 208-07-15 lub w pokoju nr 7 na I piętrze w siedzibie Inspektoratu przy ul. Partyzanckiej 56 w Pabianicach.

Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego w Pabianicach w związku z planowaną przeprowadzką tut. Inspektoratu do nowej siedziby przy ul.Partyzanckiej 56 w Pabianicach informuje, iż w dniach od 15.04.2019r. do 19.04.2019r. Inspektorat w dotychczasowej siedzibie będzie działał w ograniczonym zakresie, zaś od dnia 23.04.2019r. nastąpi zmiana siedziby na podany niżej adres.tj. Partyzancka 56 w Pabianicach

Do właścicieli i zarządców obiektów budowlanych.

W związku ze zbliżającym się okresem zimowym oraz możliwością wystąpienia obfitych opadów śniegu, Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego w Pabianicach, przypomina wszystkim właścicielom, zarządcom i użytkownikom nieruchomości o konieczności usuwania z dachów nadmiaru śniegu, nawisów śnieżnych oraz sopli zwisających z okapów budynków.

Informujemy też, że prowadzone będą kontrole utrzymania należytego stanu budynków, a wobec osób winnych zaniedbań, zastosowanie będą miały przepisy art. 91a ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. prawo budowlane (Dz. U. z 2017r., poz. 1332, z późn. zm.).